"Aqrovest" DC: Cənab Prezident doğum gününüz mübarək
(®) Bu ayın 24-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı cənab İlham Əliyevin doğum günüdür.
İlham Əliyev 2003-cü il 15 oktyabrda Azərbaycan Republikasının Prezidenti seçilmişdir. Hakimiyyətin ilk illərindən Ümummilli Lider Heydər Əliyevin siyasi kursunu davam etdirmişdir. Apardığı daxili, habelə, xarici siyasətin nəticəsində ölkənin iqtisadi, siyasi və hərbi qüdrətinin artırılması təmin edilmişdir. İlham Əliyev beynəlxalq aləmdə Azərbaycanın xalqının maraqlarının qorunması, ölkənin ərazi bütövlüyünün təmin olunması istiqamətində beynəlxalq təşkilatlarvə dünyanın lider ölkələri ilə balanslaşdırılmış siyasəti uğurla həyata keçirmişdir. Təsadüfi deyil ki, dünyanın 9 ölkəsi və ABŞ-ın 21 ştatında “Xocalı Faciəsi” qətliam kimi tanınmışdır. İlham Əliyevin Komandanlığı ilə müasir Azərbaycan Silahlı Qüvvələri formalaşmışdır.
Xalq daim öz liderinə inanmış, bu inamın nəticəsidir ki,xalq, 2020-ci il sentyabr ayının 27-də başlanan 44 günlük “Vətən Müharibəsi”–də öz liderinin, Cənab İlham Əliyevin ətrafında sıx birləşərək ordumuzla həmrəylik göstərib 30 illik vətən həsrətinə son qoyulmasına nail olmuşdur.
"Aqrovest" DC MMC ailəsi olaraq, ölkə başçısını doğum günü münasibətilə səmimi qəlbdən təbrik edir, Tanrıdan ona möhkəm can sağlığı və uzun ömür diləyirik. Bütöv Azərbaycanın inkişaf etdirilməsi yolunda cənab İlham Əliyevə uğurlar arzulayır və həmrəylimizi bildiririk.