“Hyundai”dan Gəncədə pulsuz servis xidməti!
“Hyundai” markasının Azərbaycandakı rəsmi distribyutoru “Auto Azərbaycan” şirkəti müştəri məmnuniyyətini artırmaq üçün avtomobil sahiblərinə əlavə fürsətlər təqdim etməkdə davam edir.
Şirkət 2017-ci ilin son servis festivalını Gəncə şəhərində keçirir. Bu festival sayca 5-cidir.
Gəncə-Şəmkir şossesi 2 üvanında yerləşən Hyundai dilerin qarşısında keçirilən servis festivalında “Hyundai” markalı avtomobillərə bir çox servis xidmətləri pulsuz, bəziləri də endirimlə göstərilir.
Festival, avtomobilin ümumi pulsuz texniki baxışdan və elektron diaqnostikadan keçirtmək, mühərrik sistemində azalmış mayelərin əlavə edilməsi, asqı sistemini test sürüşü edərək yoxlamaq, şikayətlərin yerində mümkündürsə həll edilməsi, Hyundai-ın yeni modelləri ilə test sürüşü etmək kimi fürsətlər təqdim edir.
Tədbirin iştirakçıları, rəsmi Hyundai servis mərkəzlərində bir dəfə istifadə etməklə servis xərclərinə 20% , orjinal ehtiyyat hissələrinə isə 10%-lik endirim imkanı verən xüsusi kupon da qazanıblar. Həmçinin, Festivalda iştirak edən müştərilərə xüsusi hədiyyələr təqdim olunub.
Hyundai servis və ehtiyyat hissələri şöbəsinin müdürü Şahin Kərimov bildirib ki, festivalın keçirilməsində məqsəd, rəsmi Hyundai Servisinin imicinin yüksəldilməsi, müştəri loyallığının artırılması, müştərilərə servis mərkəzlərindən kənarda xidmət göstərməklə xüsusi dəyər yaratmaqdır: