Eldar Əlimuradov: “Qatar Airways”ın yeni reysləri açılacaq
İyunun 7-də “Qatar Airways” şirkəti jurnalistlərlə əlaqaləri daha da inkişaf etdirmək məqsədilə onlarla səhər yeməyi süfrəsi arxasında səmimi görüş keçirmişdir.
“Marja” xəbər verir ki, görüşdə şirkətin əməkdaşları – Ələkbər Eyvazov və şirkətin Azərbaycan üzrə kommersiya meneceri Eldar Əlimuradov dəvəti qəbul etdiyi üçün jurnalistlərə öz təşəkkürünü bildirmiş, həmçinin şirkətin nəzərdə tutulan yenilikləri haqqında məlumat vermişlər.
Bildirilmişdir ki, hazırda 4 ölkəyə (Bəhreyn, Səudiyyə Ərbəsitanı, BƏƏ və Misir) uçuşlar dayansa da, digər ölkələrlə uçuşlar olduğu kimi qalmaqdadır.
“Biz artıq yeni istiqamətlərdə də fəaliyyətimizi genişləndirmək niyyətindəyik. Bu yaxınlarda “Qatar Airways”ın yeni reysləri açılacaq. Artıq bu haqda razılıq da əldə olunub. Bunlar Praqa və Kiev üzrə olacaqdır. Bu uçuşlar Doha vasitəsilə baş tutacaqdır. Bakı üzərindən uçuşlar yalnız Tiflisə həyata keçirilir. Doha üzərindən isə 150-dən çox istiqamətdə uçuşlarımız təşkil olunur”, - deyə Eldar Əlimuradov qeyd etmişdir.