Unibanka yeni sədr təyin edildi
Fərid Abuşov 1 yanvar 2023-cü il tarixdən etibarən Unibankın İdarə Heyətinin sədri təyin edilib. Bankın hazırkı İdarə Heyətinin sədri Faiq Hüseynov isə Müşahidə Şurası sədrinin müavini təyin olunub.1 yanvar 2023-cü il tarixdən etibarən Unibankın İdarə Heyətinin sədri Faiq Hüseynov Müşahidə Şurası sədrinin müavini təyin olunub.
Marja.az xəbər verir ki, bu barədə Bankın səhmdarlarının dekabrın 6-da keçirilən növbədənkənar ümumi yığıncağında qərar qəbul edilib.
Hazırda İdarə Heyəti sədrinin 1-ci müavini, İcraçı direktor vəzifəsində olan Fərid Abuşov İdarə Heyətinin sədri, İdarə Heyətinin üzvü Heybət Qədirov isə İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini vəzifəsinə təyin olunub.
Ümumi yığıncağın qərarı ilə Risklər üzrə Baş Direktor Tural Həsənov İdarə Heyətinin üzvü və Baş risk inzibatçısı təyin olunub.