JAC Trucks Azərbaycanda rəsmi açılışını etdi!
(®) 18 Mart 2025-ci il tarixində JAC Trucks kommersiya avtomobillərinin rəsmi satış və servis mərkəzinin açılışı baş tutub.
Tədbir JAC Trucks brendinin Azərbaycandakı rəsmi distribyutoru olan “Auto Azərbaycan” şirkətinin təşkilatçılığı ilə keçirilib.
Tədbirin açılışını “Auto Azərbaycan” şirkətinin direktoru Emil İsmayılov və JAC Motors-un Qafqaz regionu üzrə Regional Meneceri Liu Boa edərək, JAC Trucks brendinin qlobal bazardakı uğurlarını və Azərbaycanın kommersiya avtomobil bazarında oynayacağı rolu vurğulayıblar.
Tədbirdə şirkət rəsmiləri, media nümayəndələri və biznes sahəsinin aparıcı simalarına JAC Trucks modelləri ətraflı təqdim edilib. JAC Motors dünya üzrə kommersiya avtomobilləri sahəsində geniş məhsul çeşidinə malikdir və yüksək keyfiyyətli yük maşınları ilə tanınır. Azərbaycanda satışa çıxarılan modellər yanacaq sərfiyyatı, yükdaşıma qabiliyyəti və dayanıqlılığı ilə seçilir.
Qonaqlar JAC Trucks-ın fərqli yük avtomobili modelləri ilə tanış olub, onların kommersiya sektoru üçün yaratdığı üstünlükləri əyani şəkildə görmək imkanı əldə ediblər.
Tədbir çərçivəsində qonaqlarla birlikdə JAC Trucks Servis Mərkəzinə ekskursiya təşkil olunub. Burada yük avtomobillərinin texniki baxım və təmir prosesi, həmçinin orijinal ehtiyat hissələrinin geniş çeşidi barədə ətraflı məlumat verilib. Servis mərkəzi müasir avadanlıqlarla təchiz olunmuş, müştərilərə keyfiyyətli və operativ xidmət göstərmək üçün tam hazır vəziyyətdədir.
JAC Trucks müştərilərinə uzunmüddətli zəmanət və satışdan sonrakı xidmətlər təqdim edərək, kommersiya avtomobillərinin uzunömürlü və sərfəli istifadəsini təmin edir.
Siz də JAC Trucks yük avtomobilləri ilə yaxından tanış olmaq istəyirsinizsə Hökməli qəs., Şamaxı şosesi, 15-ci km.ünvanında yerləşən yeni JAC Trucks Satış Mərkəzinə yaxınlaşa bilərsiniz.