“Premium Bank”ın mil kartları ilə dünyanı kəşf etmək daha asan oldu!
“Airmiles” kartını 40% endirimlə onlayn sifariş edə bilərsiniz(®) “Premium Bank” müştərilərinə daha geniş imkanlar yaradan “Airmiles” loyallıq proqramını təqdim edir. Bu proqramın əsas məqsədi, illərin təcrübəsinə əsaslanaraq xidmət keyfiyyətini artırmaq və müştərilərə yeni imkanlar təqdim edərək funksionallığı və imtiyazları genişləndirməkdir.
Yenilənmə nəticəsində tətbiq olunan innovativ həllər, xidmətdən istifadəni daha rahat və effektiv edir. Müştərilərimiz “Airmiles” proqramı vasitəsilə daha çox fayda əldə edə biləcəklər.
- Asan mil toplama: Kartınızla hər yerdə ödəniş edin və bütün imtiyazlarından istifadə edərək avtomatik olaraq millər qazanın.
- Ekstra millər qazanma imkanı: Tətbiq daxilində partnyor brendlərin təklifləri ilə tanış olaraq yararlanın və ekstra millər toplayın.
- Məşhur aviaşirkətlərin mil bileti almaq imkanı: 10-dan çox aviaşirkətin biletlərini millər ilə əldə edilməsi.
- Ailə mil hesabı: Ailə üzvləri millərini aralarında paylaşa bilər, bu da daha çox səyahət imkanı yaradır.
- Millərin digər şəxsin adına rəsmiləşdirilməsi: Toplanmış millərlə alınan aviabiletlər yalnız istifadəçinin adına deyil, istənilən şəxsin adına hətta azyaşlı uşaqlara da rəsmiləşdirilə bilər.
- Hər zövqə uyğun mil kartları: Müştərilər Visa Infinite Airmiles, Visa Signature Airmiles, Visa Platinum Airmiles, Visa Gold Airmiles və Visa Classic Airmiles kimi fərqli kartları seçə bilərlər.
- Mil kredit kartları: 45 gün güzəşt müddəti ilə kredit xəttlərin asanlıqla əldə olunması.
- Rahat istifadə imkanı: “Airmiles” mobil tətbiqi daxilində mil balansı və yeniliklər haqqında məlumat almaq, partnyor brendlərin təkliflərini izləmək, mil aviabiletlərini onlayn əldə etmək və daha çox imkanlar mövcuddur.
- Kartlarda olan əsas imtiyazlar: Hədiyyə millər, Hava Limanında CIP Lounge, Hava Limanı transfer (GYD/IST), Fast Track (GYD/Avropa), Biznes zallar, Səyahət sığortası, Ödənişsiz turist vizası, Rominqda internet, pulsuz check-up, 24/7 dijital konsyerj, alışların qorunması, xüsusi endirim təklifləri, kredit xətti, pulsuz köçürmələr, komissiyasız nağdlaşdırmalar və s.
Elə indi kampaniyamızdan yararlanaraq, zövqünüzə uyğun “Airmiles” kartını 40% endirimlə onlayn sifariş edə bilərsiniz:https://bit.ly/4gXb6Bs
Qeyd: Endirim kampaniyası 10.10.2024 - 25.10.2024-cü il tarixləri arasında keçirilir.
Bu kampaniya həm onlayn sifarişlər, həm də "Premium Bank"ın xidmət nöqtələrində edilən müraciətlər üçün keçərlidir.
“Premium Bank Airmiles” – Minlərlə fürsət, millərlə səyahət!