Azərbaycan - İtaliya memarlıq və dizayn şirkətinin Milanda ofisi açıldı - VİDEO/FOTO
Azərbaycanın “Era Design” dizayn şirkətinin təsisçisi və baş memarı Rafael Abbasov və İtaliyanın tanınmış memarı Fernando Mosca tərəfindən yaradılan "Fernando & Rafael" Memarlıq və Dizayn şirkətinin İtaliyanın Milan şəhərində ofisi fəaliyyətə başlayıb.
Bu barədə Şirkətdən bildirilib.
Ofisin açılışında İtaliyanın rəsmi və tanınmış şəxsləri iştirak ediblər.
Qeyd edək ki, zəngin italyan memarlığı hər zaman Azərbaycan üçün maraqlı olduğundan birgə "Fernando & Rafael" şirkəti yaradılıb.
"Fernando & Rafael" şirkətinin Milan ofisi memarlıq, dizayn, tikinti və təmir sahələri üzrə fəaliyyət göstərəcəkdir. Şirkətin Milan ofisi - İtaliya, Milan şəhəri, Via dell Annunciata 27 ünvanında yerləşir.
Memar Rafael Abbasov bildirib ki, “Fernando & Rafael” şirkəti bərabər şəkildə memarlıq layihələri ərsəyə gətiriləcək. İtaliyalı memar Fernando Moscanın zəngin təcrübəsi ölkəmizdə reallaşdırılan layihələrdə tətbiq ediləcək.
Qeyd edək ki, 2023-cü ilin İyun ayında "Fernando & Rafael" Memarlıq və Dizayn şirkətinin rəsmi açılış mərasimi keçirilib. Tədbirdə əməkdaşlıq memorandumu da imzalanıb.
Əlavə edək ki, "Fernando & Rafael" şirkətinin Bakı ofisi də italiyan memarlığı üzrə dizayn, tikinti və təmir işlərini həyata keçirir.
"Fernando & Rafael" şirkətinin Bakıda rəsmi aşılış mərasimindən və Milanda ofisin açılışı münasibətilə keçirilmiş tədbirdən görüntülər.