“Bank of Baku”da “Black Friday” kampaniyaları
“TRENDYOL”da 10 % keşbek v 0% komissiya ilə nağd pul krediti(®) “Bank of Baku” müştərilərinə daha sərfəli və qazanclı alış-veriş fürsəti yaratmaq məqsədilə “Black Friday” kampaniyasına start verdi.
Belə ki, 26 noyabradək Bolkart kredit kartı ilə “Trendyol”da edilən ödənişlərdə keşbek faizi 10 % oldu. Yəni Bolkart kredit kart sahibləri “Trendyol” səbətindəki məhsulları Bolkart kredit kartı ilə aldıqları halda dərhal 10 % keşbek qazanacaqlar.
Şərtlərə əsasən, kampaniya müddətində “Trendyol”da edilən əməliyyatlarda 200 AZN dövriyyə tələbi nəzərə alınmayacaq, istisnasız olaraq hər ödənişə 10 % keşbek hesablanacaq Qeyd edək ki, ay ərzində hər bir müştəri maksimum 100 AZN keşbek qazana bilər.
“Bank of Baku” müştərilərə rahat alış-veriş üçün Bolkart kredit ilə əlavə imkanlar da vəd edir:
30.000 AZN-dək limit;
100 % NAĞDLAŞDIRMA;
60 gün GÜZƏŞT MÜDDƏTİ;
24 ayadək FAİZSİZ ÖDƏMƏ İMKANI.
Bolkart debet kartı isə “Trendyol”da 7 % keşbek, əlavə olaraq hər yerdə 3 % keşbek, kartdakı qalığa illik 7 %-dək gəlir, komissiyasız pul köçürmə üstünlükləri təqdim edir.
Qeyd edək ki, “Bank of Baku”nun Bolkart kartlarını əldə etmək ödənişsizdir.
“Bank of Baku”da hazırda davam edən fürsətlərdən biri də 0 % KOMİSSİYA ilə nağd pul kreditidir. Müştərilər bankdan 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini 0 % komissiya ilə, yəni KOMİSSİYASIZ əldə edə bilərlər. Üstəlik, nağd pul kreditini,