Elektromobil qazanmaq imkanı
Şans Ekspressi lotereyası davam və son 1 ədəd Volkswagen ID4 Pure+, 6 ədəd iPhone 16, 10 ədəd Apple Watch 10 və 20 ədəd AirPods 4 ANC öz qaliblərinə çatmağı gözləyir.(®) Expressbankın VISA kart istifadəçiləri ilə keçirdiyi Şans Ekspressi lotereyasının artıq IV rübü başlayıb!
2024-cü ilin aprel ayından start götürən bu lotereyada artıq 111 şanslı qalib müxtəlif qiymətli hədiyyələr qazanıb. Onlardan 3 nəfər SUPER UDUŞ olan ELEKTRİKLİ AVTOMOBİL qalibləridir. Bundan başqa, ötən üç rübdə onlarla son model iPhone, Apple Watch və AirPods öz qaliblərini tapıb.
Qaliblərin seçim prosesi Bankın rəsmi sosial media hesablarında açılan canlı yayım zamanı təsadüfi seçim proqramı ilə müəyyən olunur.
Öncəki tirajlarda qalib olan şanslı müştərilərimizi buradan tanıya bilərsiniz.
Qeyd edək ki, LOTEREYA DAVAM EDİR və SON 1 ədəd Volkswagen ID4 Pure+, 6 ədəd iPhone 16, 10 ədəd Apple Watch 10 və 20 ədəd AirPods 4 ANC öz qaliblərinə çatmağı gözləyir.
Lotereya haqqında daha çox və ətraflı məlumatı buradan əldə edə bilərsiniz.
Lotereyaya qoşulmaq üçün Expressbank VISA kart istifadəçisi olmaq yetərlidir!
Belə ki, Expressbank VISA kartları ilə alış-veriş zamanı hər 10 AZN ödənişdə qalib olmaq üçün şanslar qazanacaqsınız. Kart sifarişi üçün buraya keçid edin.