Unibankın “Əjdaha” lotereyasındakı 3 mənzili kimlər qazanacaq?
“Təbrik edirik, siz “Əjdaha” lotereyasında Sea Breeze-dən ev qazandınız!”.
27 dekabr axşamı “Unibank”ın 3 müştərisinin telefonuna belə sevinc dolu məlumat göndəriləcək. Bu gözəl xəbəri almağa isə bir neçə gün qalıb.
“Unibank”ın Əjdaha lotereyasının sonuncu -5-ci tirajının qalibləri dekabrın 27-si Xəzər TV-nin canlı efirində xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə, təsadüfi seçmə üsulu ilə seçiləcək. Beşinci tirajın 3 qalibi lotereyanın əsas hədiyyəsini- Sea Breeze Park Residence-2-də yerləşən üç ədəd tam təmirli və əşyalı mənzilləri qazanacaqlar. 10 nəfər iPhone 15 Pro, 20 nəfər 1000 manat, 20 nəfər 500 manat, 200 nəfər isə 100 manatın sahibi olacaq. Lotereyanın sonuncu tirajında 253 nəfər qalib seçiləcək.
Dekabrın 25-dək Unibank kartı ilə etdiyiniz ödənişlər sizə 5-ci tirajda iştirak şansı qazandırır. Sonuncu tiraj müddətində azı 50 manatlıq ödəniş edib, minimum 5 şans qazanmısınızsa, əvvəlki tirajda qazandığınız şanslar da bura əlavə olunur. Hər 10 manat 1 şansdır. Əgər xərclədiyiniz hər 10 manata daha çox - 3 şans qazanmaq istəyirsinizsə, ödənişlərinizi aşağıda qeyd olunan partnyorlarda edə bilərsiniz:
- Bütün yanacaqdoldurma məntəqələrində;
- Bütün kafe-restoranlarda;
- Bravo Marketlərdə;
- Bolt Food ödənişləri;
- Xarici ölkələrdə alış-veriş;
- Xarici saytlarda ödəniş;
- Trendyol ödənişləri;
UBank mobil tətbiqində ödənişlər;