(®) Yeni kampaniyadan yararlanmaqla Xalq Bankın təqdim etdiyi premium üstünlüklərə malik Mastercard Black Edition kartını xidmət haqqı və ilkin mədaxil məbləğinə 50% endirimlə əldə etmək mümkün olacaq:
1 illik – 75 AZN xidmət haqqı ödəyərək və ya 5000 AZN/2500 USD/EUR/GBP ilkin ödənişlə,
2 illik - 125 AZN xidmət haqqı ödəyərək və ya 7500 AZN/5000 USD/EUR/GBP ilkin ödənişlə,
3 illik - 150 AZN xidmət haqqı və ya 10000 AZN/7500 USD/EUR/GBP ilkin ödənişlə.
Mastercard Black Edition kartı ilə dünyanın hər yerində eksklüziv xidmətlər və imtiyazlardan yararlanmaq, vəsait nağdlaşdırmaq və ödənişlər aparmaq mümkündür. Kart öz sahibinə 500 000 USD-dək səyahət sığortası proqramı, müxtəlif hava limanlarının biznes zallarına ildə 10 dəfə ödənişsiz keçid, hava limanlarında ildə 10 dəfə pulsuz sürətli keçid (Fast Track), pulsuz data rouminq, həmçinin Mastercard Travel Rewards platformasının endirim imkanlarını təqdim edir.
Kampaniya 4 dekabradək davam edəcək.
Mastercard Black Edition kartını Bankın filiallarında, yaxud https://cardorder.xalqbank.az/?card=8 səhifəsinə keçid edərək onlayn sifariş etmək mümkündür. Bakı ərazisində çatdırılma pulsuzdur.
Bu il fəaliyyətinin 20 ilini qeyd edən Xalq Bank hazırda regionun ən dinamik inkişaf edən maliyyə qurumlarından biridir. Bank müxtəlif alternativ satış kanalları ilə yanaşı, ölkə üzrə 30 filialdan ibarət xidmət şəbəkəsi və peşəkar heyəti ilə müştərilərə müasir və rahat bankçılıq xidmətləri təklif edir.
Xalq Bankın məhsul və xidmətləri barədə məlumatları Bankın filial şəbəkəsindən, https://www.xalqbank.az/ rəsmi internet səhifəsindən, 138 Çağrı mərkəzindən, həmçinin müxtəlif sosial şəbəkə səhifələrindən əldə etmək olar.