“Palıd 2015” şirkəti “İnşaat Sərgisi”ndə tikinti dünyasında yenilikləri ilə diqqətləri öz üzərinə çəkdi!
(®) 2015-ci ildən tikinti materialları və aksesuarlarının idxalı sahəsində fəaliyyət göstərən “Palıd 2015” şirkəti sektorda öz yerini möhkəmləndirmişdir.
Şirkət 15 - 17 oktyabr 2024-cü il tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən “İnşaat Sərgisi”ndə iştirak edərək, müştərilərinə innovativ məhsul çeşidlərini təqdim edib.
“Palıd 2015” şirkəti - Egger, AGT, Lineplast, Yıldız Entegre və Albero kimi dünya miqyasında tanınmış brendlərin rəsmi nümayəndəsi olaraq, ziyarətçilərə keyfiyyətli və modern tikinti həlləri ilə zənginləşdirilmiş stendini təqdim edib.
Sərgidə, tikinti sektorundakı yeniliklər və trend məhsullar haqqında ətraflı məlumat verilib, müştərilərə müasir tikinti metodologiyaları ilə tanış olmaq imkanı yaradılıb.
Sonda "Palıd 2015" şirkəti sərginin təşkilatçısı tərəfindən "Ən yaxşı təqdimat" nominasiyası üzrə təltif olunub.
“Palıd 2015” şirkətilaminat, panel, plintus, qapı və kermoqranitlərin topdan və pərakəndə satışı ilə məşğuldur. Şirkətin müxtəlif dizayn və ölçülərdəməhsul çeşidi, hər bir müştərinin tələblərinə uyğun həllər təqdim edir.
Bundan əlavə, “Palıd 2015” şirkəti tikinti və yenidənqurma layihələrində, xüsusilə Qarabağda aparılan yenidənqurma layihələrinin əsas tədarükçülərindən biri kimi, bölgənin inkişafına da öz töhfəsini verməyə davam edir.
Palıd 2015 - Fərqliliyi Evinizə Gətirin!