İrşad-da müştərilər üçün endirimli qiyməti 24 ayadək faizsiz bölmə imkanı
(®) Sərfəli bölmə belə olar! İrşad müştərilərini yeni təkliflərlə təccübləndirir. Bu dəfə 13 oktyabradək bütün məhsulların endirimli qiymətini 24 ayadək faizsiz bölmə imkanı verir.
Əgər smartfon almaq istəyirsiniz istəyirsinizsə hazırda ön sifarişlə iPhone 16 Pro 128 gb 3299,99 AZN yox, 350 AZN endirimlə 2949.99 AZN-ə əldə edə bilərsiniz, həm də bu endirimli qiyməti 18 ayadək faizsiz bölərək.
Evinizə məişət texnikası almaq istəyirsinizsə hazırda Fakir brendinin ətçəkəni 379.99 AZN-ə yox 60 AZN endirimlə 319,99 AZN-ə əldə edə bilərsiniz. Üstəlik bu məbləği 24 ayadək faizsiz bölə bilərsiniz.
Ümumilikdə almaq istədiyiniz məhsulların kampaniya şərtləri belədir:
Smartfonların ENDİRİMLİ qiymətini 18 ayadək faizsiz;
Notbuk və planşetlərin ENDİRİMLİ qiymətini 18 ayadək faizsiz;
Məişət texnikası və TV-lərin ENDİRİMLİ qiymətini 24 ayadək faizsiz;
Smart saat və qulaqlıqların ENDİRİMLİ qiymətini 18 ayadək faizsiz;
Mebellərin ENDİRİMLİ qiymətini 24 ayadək faizsiz;
Kampaniya 13 oktyabra qədər keçərlidir.
Sözü gedən fürsətlər bütün mağazalarla yanaşı həm də 40.000 dən çox çeşidin olduğu irshad.az saytından və İrşad mobil tətbiqindən alış- verişə də şamil edilir. Yenilikləri İrşadın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrində izləmək də mümkündür.