Unibankın “Əjdaha” lotereyasının ikinci tirajının qalibləri kimlər olacaq?
(®) Unibank müştəriləri tərəfindən böyük maraqla qarşılanan “Əjdaha” lotereyasının ikinci tirajının yekunlaşmasına sayılı günlər qalıb. Sentyabrın 30-da ikinci tirajın qalibləri Xəzər TV efirində canlı yayımda xüsusi kompüter proqramı vasitəsilə elektron püşkatma qaydasında seçiləcək.
İkinci tirajda avqustun 21-dən sentyabrın 20-dək Unibank kartları ilə azı 50 manatlıq ödəniş edib, minimum 5 şansı olan müştərilər iştirak edəcək. Bu halda müştərinin əvvəlki tirajda qazandığı şanslar da ikinci tiraj müddətində qazandığı şanslara əlavə edilərək, onun qalib olmaq şansını daha da artırır.
Sizin də ikinci tirajın qalibi olmaq şansınız var! Bunun üçün sentyabrın 20-dək Unibank kartları ilə ödəniş edin və ikinci tirajın qalibləri siyahısında olmaq şansı qazanın!
“Unibank”ın partnyorları ilə birgə təqdim etdiyi üstünlüklər lotereya iştirakçılarına daha çox şans qazanmaq imkanı verir. İkinci tiraj müddətində Bravo-da etdiyiniz hər 10 manatlıq alış-veriş və Bolt Food-da etdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş sizə 3 şans verir. Eləcə də xaricdə Unibank kartı ilə xərclədiyiniz hər 10 manat, yaxud bu məbləğin ekvivalenti, xarici saytlarda etdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş sizə 1 deyil 3 şans qazandıracaq.
İkinci tirajın 252 qalibini aşağıdakı hədiyyələr gözləyir:
- 2 nəfər Toyota Corolla Cross avtomobili;
- 10 nəfər iPhone 15 Pro;
- 20 nəfər 1000 AZN;
- 20 nəfər 500 AZN;
- 200 nəfər 100 AZN qazanacaq.
Bu istəyə çatmağın yolu çox sadədir. Sadəcə ödənişlərinizi Unibank bank kartları ilə edirsiniz və möhtəşəm hədiyyələr qazanırsınız.
Dekabrın 20-dək davam edəcək lotereya çərçivəsində Unibank müştəriləri ümumilikdə 1300-ə yaxın hədiyyə qazanacaq.