Bank “BTB”-dən “Qızıl payız” lombard krediti kampaniyası
(®) Bank “BTB” ASC təcili pula ehtiyacı olan şəxslərə lombard krediti məhsulu üzrə “Qızıl payız” kampaniyasını elan edir!
Belə ki, müştərilər öz qızıl zinət əşyalarını Banka gətirməklə 100 000 AZN-dək lombard kreditini aylıq 1,5%-dən başlayaraq komissiyasız əldə edə biləcəklər. Əlavə olaraq, kampaniya çərçivəsində bütün müştərilərə debet kart hədiyyə olunacaq. Kreditin müddəti 48 ayadək təyin edilmişdir.
Kampaniya 20 oktyabr 2024-cü il tarixinədək qüvvədədir.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən şəxslər vaxt itirmədən Bank BTB-nin filial şəbəkəsinə və ya bankın onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, eləcə də 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bundan əlavə (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərin xidmətindədir.