Bazarstore “Füzulidə yay məktəbi” layihəsində iştirak edib
(®) Pərakənda satış sahəsində öz sözünü demiş, istehlakçıların sevimli marketi olan Bazarstore sosial layihələrin keçirilməsinə daim dəstək olur.
Füzuli şəhərində Mədəniyyət Nazirliyi, Elm və Təhsil Nazirliyi, Ağdam, Füzuli və Xocavənd üzrə Prezidentin xüsusi nümayəndəliyinin təşkilatçılığı ilə keçirilən “Füzulidə yay məktəbi” layihəsinin ərsəyə gəlməsində Bazarstore marketlər şəbəkəsi də dəstək olub.
Ölkəmizdə təşkil edilən müxtəlif mədəniyyət və sosial layihələrin həyata keçirilməsinə dəstək verən adıçəkilən marketlər şəbəkəsi tədbir günlərində layihə iştirakçılarının qida təminatını həyata keçirib.
Qeyd edək ki, 2011-ci ildə “Azərsun Holdinq”in tərkibində yaradılan “Bazarstore” 13 ildir davamlı olaraq təzəlik, keyfiyyət, münasib qiymət, çeşidlilik və üstün xidmətilə ümumilikdə 94 mağaza və 3800-ə yaxın çalışanı ilə öz müştərilərinə xidmət göstərir.