Kapital Bank-ın 150 illiyinə özəl keçirilən lotereyanın ilk tirajı yekunlaşdı - QALİBLƏR
(®) Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank, taksit kartı sahibləri üçün lotereya keçirir Kapital Bank-ın 150 illik yubleyi münasibətilə keçirilən lotereyanın ilk tirajı 8 avqust 2024-cü il tarixində baş tutub.
10-31 iyul 2024-cü il tarixlərində edilən əməliyyatları əhatə edən tirajda 3333 nəfər qalib seçilib. Onlardan 2300 nəfər 5 AZN, 1000 nəfər 10 AZN dəyərində keşbek, 20 nəfər 100 AZN, 10 nəfər 500 AZN, 2 nəfər 1000 AZN, 1 nəfər isə 10 000 AZN pul mükafatı qazanıb.
Lotereya qaliblərinin siyahısı: https://kbl.az/150tiraj1
Xatırladaq ki, lotereyanın əsas uduş məbləği 150 000 manatdır. 30 sentyabr 2024-cü il tarixinədək keçiriləcək lotereyada Birbank taksit kartı sahibləri minlərlə pul mükafatı və keşbeklər qazanırlar. 3 tirajda keçirilən lotereyanın 2-ci tirajı 10 sentyabr (1-31 avqust tarixində edilən əməliyyatlar), final tirajı isə 15 oktyabr 2024-cü il tarixində keçiriləcək.