(®) Sərfəli şərtlərlə kredit almaq və qənaət etmək istəyənlər üçün “AFB Bank”ın “Sərinlədən yay krediti” kampaniyası davam edir.
Avqust ayının sonunda yekunlaşacaq kampaniya çərçivəsində bu bankdan ilk dəfə nağd pul krediti alan müştərilər heç bir komissiya ödəmirlər. 3-48 aylıq müddətə götürülən kreditlərin nağdlaşdırılması və ya digər hesaba köçürülməsi üçün komissiya 0% təşkil edir.
Kampaniya müddətində rəsmi əmək haqqı və ya təqaüd alan şəxslər illik faiz dərəcəsi üzrə də güzəştlər əldə edirlər.
Məsələn, avqust ayında 48 aylıq kredit götürdükdə, 3000 AZN-də 333.45 AZN, 5000 AZN-də 556.05 AZN, 10000 AZN-də 1112.10 AZN, 15000 AZN-də 1668.16 AZN qənaət edilir.
Məlumat üçün qeyd edək ki, hər bir müştəriyə individual və diqqətli yanaşma prinsipi ilə fəaliyyət göstərən “AFB Bank” həm hüquqi, həm də fiziki şəxslərə müxtəlif bank xidmətləri təqdim edir. Hazırda 7 filial və 4 şöbəsi ilə Bakıda, eləcə də Sumqayıt, Gəncə və Qəbələ şəhərlərində fəaliyyət göstərir.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən şəxslər daha ətraflı məlumatı www.afb.az saytından, 1545 zəng mərkəzindən və ya bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrindən əldə edə bilərlər.