Bank Respublika “Qayğısız yay” nağd kredit kampaniyasına start verib
(®) Çoxdan arzuladığınız yay məzuniyyətinə hazırlaşırsınız? Yoxsa bu yay həyata keçirmək istədiyiniz başqa planlarınız var?
O zaman, “Bank Respublika”nın Sizi istənilən məqsədlərinizə daha yaxın edəcək rahat, sürətli və sərfəli nağd kredit təklifindən faydalanmağa tələsin! Belə ki, müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, bu yayı qayğısız keçirmək arzusunda olanlar üçün yeni “Qayğısız yay” nağd kredit kampaniyasına start verib.
Kampaniyası çərçivəsində müştərilər nağd kreditləri illik min.12%-lə əldə etmək imkanı qazanacaq və kredit banka gəlmədən birbaşa ünvanlarına çatdırılacaq.
Kampaniyanın digər üstünlükləri:
Krediti onlayn sifariş edərkən komissiyada 50% endirim;
Kampaniya 01 iyul 2023-cü il tarixinədək davam edəcək.
Kampaniyadan faydalanmaq istəyən müştərilər bankın istənilən filialına yaxınlaşaraq, bankın rəsmi saytında onlayn müraciət edərək, eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 050 6 144 144 nömrəsinə “Kredit” yazıb göndərərək kredit sifariş edə bilərlər.