Hesab.az-da ödəniş edən hər kəs 3-QAT Hesab Koinlər qazanacaq
(®) Azərbaycanın ən böyük onlayn xidmətlər platforması Hesab.az müqəddəs Ramazan bayramı münasibətilə istifadəçilərini 3QAT Koin kampaniyası ilə sevindirməyi unutmadı.
Kampaniyada 18-24 aprel tarixlərində Hesab.az saytı yaxud mobil tətbiqi vasitəsilə qeydiyyatlı hesabdan istənilən məbləğdə ödəniş edən hər kəs anında 3-QAT Hesab Koinlər qazanacaq. Qeyd edək ki, kampaniya kommunal, mobil, kabel TV, internet, telefon ödənişlərinə aiddir və qazanmaq şansı limitsizdir!
Eyni zamanda, istifadəçilər toplanmış Hesab Koinlərini loyallıq proqramı çərçivəsində təqdim edilən “DƏRHAL DƏYİŞ” bölməsində hədiyyə və endirimlərə dəyişə, yaxud AZN-ə dəyişməklə ödənişlər zamanı istifadə edə bilərlər.
Hesab.az komandası xalqımızı müqəddəs Ramazan bayramı münasibəti ilə təbrik edir, ruzi - bərəkət və xoş günlər arzu edir.